II-й Кубок України з мас-рестлінгу

Цієї суботи, 25 лютого, в місті Мелітополі  спортсмени СК «Леон» прийняли участь  в одних із  головних змагань цього року на національному рівні –  II-му Кубку України з  мас-рестлінгу, в якому змагалися  найсильніші спортсмени  України  та  збірної Грузії.

В Мелітополі,  місто Дніпро представив  СК «Леон» в складі  чоловічої частини команди - Савостяненко Миколай  Петреску Іван, Шуков Ян та жіночої частини команди - Івченко Анастасія, Юськова Єлизавета.

За результатами титанічної боротьби наші спортсмені показали  наступні результати: Шуков Ян  в ваговій категорія до 60 кг посів  ІІ  місце  серед юніорів, і це лише початок його спортивної кар’єри.

Іван Петреску  став  володарем Кубку України 2017 року серед юніорів в ваговій категорії  до 70 кг, провівши блискавичну боротьбу.

«Йому не було рівних серед спортсменів цієї ваги», - як зауважив Президент Дніпропетровської обласної федерації мас-рестлінгу,   Віктор Круглик.

Дівчат боротьба поставила на такі місця: у ваговій категорії до 65 кг  Юськова Єлизавета виборола срібну нагороду Кубку України .

Єлизавета вперше приймала участь в Кубку України і ця нагорода є стимулом для подальших вдалих виступів в змаганнях з мас-рестлінгу.

В боротьбі серед жінок в ваговій категорії понад  65 кілограмів змагалася  Анастасія Івченко, якій довелося боротися  з  бронзовою призеркою чемпіонату світу 2016 року в Киргизстані Іванною Михайлюк  та  спортсменкою з Кривого Рогу Тетяною Вінничук.

Саме  в цій категорії  відбулися інтригуючі  поєдинки з виявлення найсильнішої спортсменки Кубку України 2017 року.

Принципова боротьба відбулася між  Іванною та Анастасією. Ці дві суперниці вже неодноразово боролись, знають слабкі та сильні свої сторонни. Обидві не хотіли програвати один одному не дивлячись на те, що Анастасія мала травму ліктя, яку отримала  під час попередніх змагань, а також вага Іванни майже на десять кілограмів більше за вагу нашої спортсменки.  Але Анастасія  до останнього вела боротьбу, перемагаючи біль  та труднощі.

Анастасія Івченко - віце-чемпіонка України по мас-рестлінгу, чемпіонка Дніпропетровської області по мас-рестлінгу закінчила поєдинок достойно, отримавши срібну нагороду Кубку в складній за технікою і принциповій боротьбі.

Щодо командної боротьби ( Кривий Ріг, Софіївка, Дніпро, Нікополь), то команда Дніпропетровської області  посіла  ІІ командне місце на Кубку України 2017 року завдяки старанням та наполегливості у роботі.

Побажаємо нашим спортсменами СК «Леон» подальшого процвітання та  розвитку в даному спортивному направленні!