Про клуб

Ми одна родина!

Спортивний бійцівський клуб «ЛЄОН» набагато молодший за інших, але, не дивлячись на це, його вихованці вже встигли прославитися. На сьогоднішній день наші спортсмени здобули чимало нагород та заслужили повагу з боку колег в області, Україні та за кордоном.

Говорять успіх спортсмена – заслуга тренера. Дозволимо собі погодитись, тим більше, коли є про що говорити. Тренери спортивного клубу «ЛЄОН» – це заслужені спортсмени з самбо, дзюдо та ММА. Крім особистих досягнень, вони встигли здобути і суспільне визнання. Так головний тренер клубу Олександр Сокіл отримав подяку обласному департаменту фізичної культури, спорту, сім'ї та молоді за особистий внесок у розвиток спорту Дніпропетровської області. Крилатий вираз, згаданий раніше, можна перефразувати і сказати, що успіх спортсмена та тренера залежить від поважного та доброго відношення один одному. У СК «ЛЄОН» ми не ділимо вихованців за віком. З кожним розмовляємо на рівних, адже старанність і витривалість, а також бажання розвиватися можна однаково добре виявляти, як у 17, так і в 7 років. Окрім тренувань, ми часто проводимо разом час: влітку їздимо на пляж, займаємось на вуличних спортивних майданчиках, зустрічаємось із спортсменами інших напрямків, разом відзначаємо свята.

Бійцівський клуб «ЛЄОН» знаходиться у Дніпрі по вулиці Столярова. Для занять дзюдо, самбо та ММА оснащено два великі зали. Тут є все необхідне: мати, боксерські груші, спортивний інвентар для розминки. Крім того, є зал для занять Cross Fit.

Последние новости