Виды единоборств

Єдиноборства та життя

Хто не мріє бути сильним та впевненим у собі? Будь-хто відповість, що за досягнення такої репутації серед оточуючих доводиться боротися не один рік, а деяким і все життя. Саме тому для маленьких хлопчиків завжди корисними будуть заняття єдиноборствами. Адже кожне з них має свій статут і свою особливу філософію, яка виховує, не тільки волю до перемоги, терпіння та вміння контролювати свій гнів, але ще й ту саму «здорову» впевненість у собі та своїх силах, яка допомагає чоловікові рухатися життям уперед досягаючи поставлених цілей. Крім того, постійні заняття спортом та ведення здорового способу життя елементарно допоможуть підтримувати фізичний стан у тонусі та природно знадобляться у житті. У цьому розділі ми намагатимемося познайомити вас з історією окремих видів єдиноборств, які невід'ємно пов'язані з основною спрямованістю бійцівського клубу «ЛЄОН» – Мікс-файт.


Трохи історії

Сьогодні світу відомо щонайменше 200 різних видів єдиноборств. Переважна більшість їх народилася на Сході. Оскільки кілька тисячоліть тому між державами постійно були конфлікти, які зазвичай закінчувалися війнами, в арміях на високому рівні було поставлено вивчення системи беззбройного самозахисту. Як правило, саме рукопашний бій часто вирішував долю поєдинку, а часом і всієї битви. Але варто пам'ятати, що бойове мистецтво це не тільки вчення про те, як завдавати ударів з максимальною шкодою для противника, це ще й особлива наука, в яку може входити вивчення медицини, різних систем дихання і навіть релігії.

Діляться єдиноборства на 2 великі підгрупи: ті, які мають на увазі використання зброї та ті, де зброя не передбачена. До беззбройних видів бойових мистецтв відносяться відомі тхеквондо, самбо, айкідо, він-чунь, муай-тай, джиу-джитсу, мікс-файт, ушу, дзюдо та інші.

Основна їхня відмінність між собою полягає у використовуваних прийомах під час ведення бою. Наприклад, тхеквондо відоме своїми ударами ногами. У муай-тай та ушу часто використовують удари різними частинами рук та ніг (ліктем, відкритою рукою або коліном). У джиу-джитсу та айкідо основний упор роблять на зчеплення, тому вивчають пастки, які допомагають нейтралізувати супротивника. А ось у самбо та дзюдо основою є прийом укладання суперника на лопатки.

Єдиноборства, як вид спорту

  Практично всі види єдиноборств сьогодні можна вивчати на аматорському та професійному рівні. У кожному місті знайдеться не одна трійка секцій та шкіл, схожих на спортивний клуб «Леон», де досвідчені інструктори допоможуть осягнути всі тонкощі філософії єдиноборства, а також навчитися основним його прийомам. Таким чином, можна навчитися захищати себе та рідних, а також розпочати кар'єру спортсмена. Єдиноборства сьогодні досить популярні у спортивному світі. Наприклад, до списку олімпійських видів спорту входить вільна, греко-римська боротьба, а також дзюдо. Також тисячі міжнародних змагань та чемпіонатів, що проводяться з різних видів бойових мистецтв та єдиноборств, дають змогу досягти визнання серед колег із цеху.

 

 

 

 

 

 

Последние новости